Health Officer / Медицинска сестра

Дата: 11.04.2024

Местоположение: Targovishte, 25, BG

Компания: Şişecam

Описание на длъжността

„Шишеджам“ е основан през 1935 година с което дава началото на индустрията за производство на стъкло в Турция в съответствие с вижданията и визията на Мустафа Кемал Ататюрк – основателят на Турската Република. Днес, „Шишеджам“ играе водеща роля в областта на производство на стъкло и химикали. „Шишеджам“ е единствената световна компания, която оперира във всички сфери за производство на стъкла – плоско стъкло, домакинско стъкло, стъклен амбалаж и в химическата промишленост. Понастоящем, „Шишеджам“ се нарежда сред първите два най-големи производители на домакинско стъкло и в първите пет на производителите на стъклен амбалаж и плоско стъкло. Общността „Шишеджам“ е един от трите най-големи производители на калцинирана сода в света и световен лидер в хромовите химикали.
„Шишеджам“ играе водеща роля в бизнес линиите за производство на плоско стъкло, домакинско стъкло, амбалаж, химикали, автомобилно стъкло, стъклени влакна, енергия и рециклиране. Холдингът има действащи заводи в Турция, Германия, Италия, България, Румъния, Словакия, Унгария, Босна и Херцеговина, Русия, Грузия, Украйна, Египет, Индия и САЩ.

„Пашабахче България“ ЕАД, която е част от производствената група „Домакинско стъкло“ на Общността „Шишеджам“ търси да назначи:

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА

Отговарящ/а на следните изисквания:

• Висше образование по специалност „Медицинска сестра“;
• Да познава технологията на дейността, последователността на операциите при приемането, диагностицирането и оказване на първа помощ;
• Да познава начините за овладяване на спешни ситуации;
• Да е запознат/а с необходимите пособия, инструменти, лекарствени форми, дезинфекциращи средства, превързочни материали, необходими за функционирането на кабинета;
• Да е запознат/а с условията за получаване, съхраняване, разходване и отчитане на различните видове материали;
• Възможност за работа на сменен режим;
• Добра комуникативност и умения за работа в екип;
• Инициативност, способност да взема решения;
• Бърза, точна преценка и реакция;
• Отговорност и лоялност;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

• Осигурява долекарска медицинска помощ на работниците и служителите в предприятието и при нужда транспортиране до лечебно заведение;
• Приема и обработва предоставените от работниците и служителите болнични листове;
• Използва необходимите медицински средства и материали и осъществява с тях медицинските прегледи;
• Следи наличността на лекарствените средства и други медицински консумативи в медицинския кабинет и шкафчетата за първа помощ и своевременно преди изчерпване на наличността заявява доставка на нови количества;
• Поддържа и изготвя различни видове справки свързани с дейността;
• Осъществява контакт и координира взоимоотношенията със Службата по трудова медицина;

Ние предлагаме:

• Мотивиращо възнаграждение и бонус системи;
• Възможност за придобиване на опит в световна компания;
• Работа в задружен и мотивиран екип;
• Ежемесечни ваучери в размер на 200лв;
• Отлични условия за работа в млад и динамичен екип;
• Предизвикателството да се присъедините към компания световен лидер в областта си;
• Осигурен транспорт от близките населени места и храна по време на работния процес;

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.